1. NAZWA I ADRES ZAMAWIAJĄCEGO:

Związek Stowarzyszeń – Federacja Pacjentów Polskich, ul. Gagarina 7, 00-753 Warszawa

Telefon: 228411067                 NIP 5222809242                              REGON 140487226

Adres e-mail: s.mackowiak@federacjapp.pl   www:  http://www.federacjapp.pl

• PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA:

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie szkolenia czterodniowego (32 godzin lekcyjne) w formie prezentacji multimedialnej i jego poprowadzenie (dla stu uczestników podzielonych na 7 (siedem) grup szkoleniowych z zakresu procesu stanowienia prawa, świadczeń polityki zdrowotnej i refundacji leków.

Zamówienie będzie realizowane w ramach projektu „Podnoszenie kompetencji eksperckich przedstawicieli organizacji pacjenckich” (dalej Projekt), dofinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER), 2.16 Usprawnienie procesu stanowienia prawa, ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt jest realizowany na podstawie umowy o dofinansowanie Projektu zawartej pomiędzy Zamawiającym a Kancelarią Prezesa Rady Ministrów (KPRM).

Rozeznanie rynku służy zweryfikowaniu stawek rynkowych i nie zakończy się wyborem wykonawcy.

3.    TERMIN SKŁADANIA OFERT:
10 maja 2022 r.