baner_rekl3PL

Udział Przedstawicieli Federacji Pacjentów Polskich w Kongresie Warsaw Pharmacy Show 2019

Warszawskie Targi Farmaceutyczne, to wyjątkowe wydarzenie, którego celem jest zacieśnienie współpracy miedzy farmaceutą a lekarzem, optymalizację oraz zwiększenie efektywności opieki medycznej wobec pacjenta i ukazanie  osiągnięć, jakie niesie współczesna farmacja i technologia. Kluczowym elementem targów jest wymiana doświadczeń i budowanie konstruktywnego dialogu między ekspertami branży farmaceutycznej, medycznej i ekonomicznej oraz promowanie rozwoju polskiego rynku farmaceutycznego.

Warsaw Pharmacy Show, to okazja dla studentów farmacji i medycyny do nawiązania kontaktów z przyszłym pracodawcą, świadomym konieczności kształcenia i inwestowania w kapitał ludzki.

Partnerzy medialni: mgr.farm, Gazeta Farmaceutyczna, Lek w Polsce, farmacja.net, farmacja.pl, mojacukrzyca.org.

Partnerzy naukowi: Warszawski Uniwersytet Medyczny -Wydział Farmaceutyczny, Gdański Uniwersytet Medyczny, Naczelna Izba Aptekarska, Okręgowa Izba Aptekarska w Warszawie, Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie, Opieka Farmaceutyczna, Cannabis Trade Association, Cannabis House Poland, PTFarm Warszawa, Polskie Towarzysztwo Studentów Farmacji.Organizacje wspierające: Polskie Towarzystwo Alergologiczne, Polskie Stowarzyszenie Diabetyków, Fundacja Europejska Klinika Cukrzycy, Federacja Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POCHP, Opieka od zaraz, Opieka Farmaceutyczna.