W tegorocznej trzynastej edycji Forum Rynku Zdrowia w Warszawie, podczas 21 sesji wzięło udział 1300 gości oraz 140 prelegentów. Podczas Forum miały okazję się spotkać wybitne postaci medycyny, przedstawiciele administracji państwowej i samorządowej, parlamentarzyści, menedżerowie podmiotów leczniczych, eksperci oraz lekarze wielu specjalizacji, zainteresowani sektorowymi zmianami w polskiej ochronie zdrowia.

Tematyką wydarzenia była aktualna dyskusja o systemie ochrony zdrowia w Polsce. Wśród poruszanych zagadnień znalazły się m.in.: dialog społeczny, finansowanie ochrony zdrowia, kolejki do specjalistów, sieć szpitali,  polityka lekowa.

Federacja Pacjentów Polskich również wzięła udział w wydarzeniu. Przedstawicielem Federacji który brał udział w Forum był Prezes Federacji, Pan Stanisław Maćkowiak.

Pan Prezes Stanisław Maćkowiak również wystąpił jako prelegent na Forum w sesji „Dialog społeczny w ochronie zdrowia”.

Organizatorem Forum jest Grupa PTWP – wydawca miesięcznika i portalu Rynek Zdrowia

Więcej szczegółów na temat Forum w linku poniżej:

www.forumrynkuzdrowia.pl