Udział przedstawicieli Federacji Pacjentów Polskich w Szczycie Zdrowie 2019.

Kongres został zorganizowany przez Instytut Ochrony Zdrowia oraz Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego- PZH, w Warszawie.

Szczyt Zdrowie to płaszczyzna dialogu i komunikacji pomiędzy wszystkimi uczestnikami systemu ochrony zdrowia: władzą ustawodawczą i wykonawczą, płatnikiem, pracodawcami, świadczeniodawcami, samorządami i związkami zawodowymi środowisk ochrony zdrowia, pielęgniarkami, lekarzami, aptekarzami, przemysłem farmaceutycznym, dostawcami technologii medycznych. Uczestnikami konferencji są wysokiej rangi menadżerowie, politycy, urzędnicy, przedstawiciele sektora publicznego, świata biznesu oraz organizacji pozarządowych z Polski i Europy.

Szczyt Zdrowie 2019 – pełny zapis wideo