• Dnia 07.09.2017 odbyło się w siedzibie Federacji Pacjentów Polskich w Warszawie, szkolenie z pozyskiwania środków finansowych dla organizacji pacjentów.
  • Warsztaty są częścią projektu Capacity Building Programme, który Federacja Pacjentów Polskich współtworzy z Europejskim Forum Pacjentów (European Patients Forum).
  • Warsztaty poprowadził Pan Łukasza Wielec, ekspert w zakresie strategii i finansów przedsiębiorstwa.
  • Wszystkim gościom bardzo dziękujemy za przybycie oraz fantastyczny udział w spotkaniu.
  • Również dziękujemy Pani Agnieszce Garbolińskiej z firmy ResPublic za zorganizowanie spotkania .

Poniżej  ramowy program spotkania: