• Udział Prezesa FPP, Pana Stanisława Maćkowiaka w Jesiennej Konferencji Programowej Polskiej Federacji Szpitali w Nieporęcie
  • Podczas JKP odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Programowe oraz Posiedzenie Rady Naczelnej PFSz.
  • Podczas Konferencji odbyły się liczne sesje z udziałem przedstawicieli władz rządowych, kierownictwa NFZ oraz innych instytucji związanych z sektorem ochrony zdrowia.
  • Tematem sesji specjalnej w której uczestniczył Pan Stanisław Maćkowiak były aktualne reformy systemu ochrony zdrowia w Polsce, szczególnie dotyczące szpitalnictwa.

Poniżej, w załączniku program Konferencji: