14 października 2024 w Centralnym Domu Technologii w Warszawie odbędzie się czwarta edycja Kongresu VACCINE FORUM organizowanego przez ekspertów Instytutu Ochrony Zdrowia pod patronatem Federacji Pacjentów Polskich.

Wydarzenie to gromadzi specjalistów ds. immunizacji, z dziedziny bioetyki, mediów, zdrowia publicznego, a także decydentów zdrowotnych i parlamentarzystów, by wspólnie, w jak najszerszym ujęciu naukowym i spo­łecznym, przyjrzeć się najnowszym osiągnięciom, badaniom, epidemiologii i wyzwaniom związanym ze szcze­pieniami i z odpowiedzialnością społeczną.

W Polsce brakuje wciąż szerokiej debaty publicznej na temat szczepień nie tylko dzieci, ale także dorosłych, stąd nieustanna potrzeba wzmacniania edukacji i profilaktyki.

Zapraszamy do zapoznania się z programem i do udziału w wydarzeniu. Szczegóły na stronie organizatora: https://app.evenea.pl/event/vaccineforum2024/

VF info program 2024