1. Udział Prezesa FPP, Pana Stanisława Maćkowiaka w konferencji
  2. Podczas konferencji zostały podsumowane osiągnięcia ostatnich 3 miesięcy działalności Izby Fizjoterapeutów
  3. W programie spotkania: otwarcie Rejestru Fizjoterapeutów, utworzenie stanowiska Pełnomocnika KIF ds. kontaktów ze stowarzyszeniami pacjentów i ich rodzin oraz wydanie pierwszych praw wykonywania zawodu.
  4. W roli prelegentów:
    • dr Konstanty Radziwiłł, Minister Zdrowia (w trakcie uzgodnień)
    • dr hab.n.med. Maciej Krawczyk, Prezes Krajowej Izby Fizjoterapeutów
    • Rzecznik Praw Pacjenta
    • Dariusz Gnatowski, współzałożyciel fundacji Wstańmy Razem Aktywna Rehabilitacja
    • Kamila Górniak, współzałożycielka Fundacja SMA

5. W dyskusji wzięli udział także przedstawiciele: Ministerstwa Zdrowia, NFZ, Naczelnej Izby Lekarskiej, stowarzyszeń pacjenckich, uczelni wyższych, a także organizacji skupiających profesjonalne środowiska fizjoterapeutów.