amgen

Informacja o sponsoringu Federacji Pacjentów Polskich, umożliwiającego dofinansowanie realizacji warsztatu który odbył się 12 lutego br., w Warszawie, przygotowującego do Konferencji „Równi w Zdrowiu 2019” w ramach Projektu Patient Access Partnership (PACT).

Konferencja PACT planowana jest w Warszawie w połowie roku 2019.

W warsztatach uczestniczyli przedstawiciele organizacji pacjentów z całego kraju w tym, przedstawiciel Federacji Pacjentów Polskich, oraz przedstawiciele urzędów centralnych z ochrony zdrowia.

Głównym motywem warsztatu przygotowującego do konferencji „Równi w Zdrowiu 2019” było wypracowanie dyskusji na temat kierunków zmian systemu ochrony zdrowia w Polsce w celu zniwelowania nierówności dostępu do opieki zdrowotnej.

• 1 jpg
    Wielkość pliku: 9 KB