• Udział Prezesa FPP, Stanisława Maćkowiaka w 22 Międzynarodowym Kongresie „Innowacyjna Ochrona Zdrowia” 2017 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach
  • Organizatorem Kongresu jest Czasopismo Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia
  • Międzynarodowy Kongres OSOZ jest okazją do spotkania się przedstawicieli środowiska medycznego, farmaceutycznego oraz organizacji rynku ochrony zdrowia, polityców, naukowców, lekarzy, pielęgniarek, menedżerów placówek medycznych, pacjentów, firm działających w sektorze oraz studentów uczelni medycznych.
  • Podczas dwóch dni Kongresu odbyły się liczne debaty z udziałem ekspertów oraz 12 sesji tematycznych dotyczących licznych wyzwań cyfryzacji ochrony zdrowia,  praktycznych rozwiązań wdrażanych przez liderów rynku z Polski i Europy oraz trendach e-zdrowia.
  • Na kongres przybyło ponad 1200 gości oraz ponad 70 prelegentów z Polski i zagranicy.
    Podczas tegorocznego Kongresu zostały poruszone kluczowe tematy z punktu widzenia rynku medycznego i farmacji:

• Elektroniczna dokumentacja medyczna 2018
    • Kompetencje menedżerów i kadr medycznych w dobie cyfryzacji
    • Koordynowana opieka zdrowotna
    • Dyrektywa fałszywkowa i wyzwania dla rynku
    • Opieka farmaceutyczna w Polsce i Europie
    • Farmacja szpitalna

• Oprócz debat, wykładów, warsztatów i sesji partnerów zagranicznych, zorganizowana zostanie tzw. Strefa Innowacji, czyli wystawa kreatywnych rozwiązań w ochronie zdrowia.

Harmonogram Kongresu jest dostępny na stronie :

www.osoz.pl